€60 za noc
€60 za noc
444 Porto Guesthouse, Aguda, Portugal

444 Porto Guesthouse

Aguda, Portugal - Rua Do Almada 444, 2.º
5.0   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Výjimečné jídlo
 • Extrémně bezpečné prostředí
 • Neposkvrněně čistý
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Heart-warming experience ... I loved my stay at 444 Porto Giest House. I recommend this small guest house to travellers who seek simplicity and peace. The location couldn't be better, the apartment is beautifully furnished and the guest house keeper is a warm and friendly person, ...

Popis - Penzion

444 Porto Penzion se nachází v blízkosti městské rady, ve světové kulturní dědictví utajovaných historickém centru Portu. Náš dům byl postaven v 19. století a nedávno prošly rozsáhlou rekonstrukci. Decorated v moderní styl, nabízí svým hostům veškeré potřebné vybavení, aby se mohli těšit z města s plnou pohodlí a soukromí.

Dům má dvě ložnice, jeden dvoulůžkový a ostatní čtyři samostatné postele. K dispozici jsou dvě koupelny, z nichž jedna se nacházejí uvnitř šatny s dostatečnou skladování. V kuchyni je plné vybavení a umožňuje fantastický výhled na radnici Hodiny věž. V obývacím pokoji je LCD TV se satelitním zařízením. Zde si můžete dopřát odpočinek a poslechu hudby, čtení nebo sledování filmu. Existují knihy, CD a DVD disky k dispozici.

Situován v Rua do Almada n º 444, 2 º, tento Penzion nabízí skvělé řešení pro ty, kteří chtějí zažít způsob života typické historické centrum ulici v Portu, kde si můžete najdete několik alternativních stylů obchodech: hudba, nábytek, dekorace, oblečení a dobré restaurace jako Chien Qui dým.

Je umístěna v docházkové vzdálenosti Oporto hlavní památky a památky Palcio de Cristal Park, Magestic a Guarany Caf s, Soares dos Reis muzeum, Oportu katedrály, Ribeira na břehu čtvrt-Port a vinných sklípků.

  Bere vás 3 minuty k dosažení hlavního metra (s přímou linkou na letiště či nádraží) nebo některou z hlavních autobusových a tramvajových zastávek. Za 10 minut můžete být na návštěvě Casa da msica nebo Vás 20 dosáhnout Serralves muzeum současného umění.

 • 444 Porto Guesthouse, Aguda, Portugal, Portugal hotely a ubytovny
 • 444 Porto Guesthouse, Aguda, Portugal, Rozpočtové cesty v Aguda
Prostor
 • Typ majetku: Penzion
 • Penzion pokoje / jednotky: 3
 • Renovovaný: 2005
Penzion ubytování

Nejnižší dostupná cena: €60

Poklepejte dvoulůžkový s vlastní koupelnou Quad
 • Přihlaste se po: 10:00am
 • Podívejte se předtím: 2:00pm

Penzion vybavení

Snídaně v ceně Péče o děti, nebo hlídání dětí Děti povoleny zahrada Hot vanou přístup na Internet Prádelna / sluha služba povlečení 24 hodin Bez domácích zvírat prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Káva / čaj tvůrce Ensuite Vysoušeč vlasů Internet access Žehlička / žehlicí prkno Mikrovlnné Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Televize (kabel / satelit) Video / DVD


Sousedství
Body zájmu
 • City Hall
 • Palcio de Cristal Park
 • Magestic a Guarany Cafs
 • Soares dos Reis muzeum
 • Oportu katedrály
 • Ribeira na břehu čtvrtletí
 • Port Vinné sklepy

Politiky
Podrobnosti o ceně

€60 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Penzion

Rua Do Almada 444, 2.º
Aguda
Porto (Distrito do Porto)
Portugal  4050-034

Jak se tam dostat

Letadlem:
V So Carneiro letišti byste měli mít řádek E (purpurová) na metro, na nádraží 'Trindade'. Při opuštění stanice byste měli sledovat ulice 'Rua Heris e Mrtires de Angola' (na ulici Trindade Domus koupit). Po 'Trindade' církev musíte odbočit první vpravo, pro 'Rua Dr. Ricardo Jorge'. Pak zase znovu v první vpravo a jste již v Rua do Almada. Pěšky asi 50 metrů a najdete počtu 444.

Vlakem:
Stanice hlavního města Porto je Campanh přes které projdou všechny vnitrostátní a regionální vlaky. V této stanici je připojení na síť metra. Ty můžete využít některou z linek A, B, C, E na stanici 'Trindade'. Pak postupujte podle návodu výše (letadlem).

Autem:
Pocházející z A1 (směr Lisabon-Porto), musí následovat označení 'Pte. da Arrbida '(Arrbida Bridge). Brzy po překročení mostu byste měli odbočit vpravo směrem na 'CPO. Alegre '. Zde rovně a najdete semaforů. Pak zahněte doprava, směrem k 'Centro'. Přesune dva semafory a zahněte doprava (tam je nápis' Boavista ') a ihned poté vlevo najít nové semafory. Zde je rovně - tam je nápis' Galerias de Arte '(Galerie umění), až se dostanete další semafor. Odbočte doleva do nalezení nových semaforů. Odbočte doprava a vejdete do Rua lvares Cabral. Ve druhém semaforu odbočte vpravo. Pak musíte projít dalším semaforu a následně na první doprava. Právě jste se vstoupit na Rua do Almada. Hledejte číslo 444 a nainstalujte si pohodlně!

Nejbližší letiště: So Carneiro Letiště